Міжнародне науково-педагогічне стажування в Економічному Університеті у місті Краків (Польща)
    З 09 вересня - 27 вересня 2019 року Маринченко Інна Віталіївна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри професійної освіти та комп`ютерних технологій пройшла Міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації на базі Економічного Університету у місті Краків (Польща). Метою стажування було підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами навчання, набуття досвіду впровадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.
Завдання програми:
  1. Створити форум для обміну думками щодо викладання в університеті
  2. Заохочувати колег до самооцінки, як викладачів університету
  3. Надати колегам обрані інструменти (та практики), які можуть використовуються в аудиторіях з метою підвищення якості (привабливості) викладання.
  4. Визначити проблеми, з якими українська система вищої освіти буде стикатися найближчим часом
  5. Сприяти подальшій науковій співпраці між українськими та польськими науковцями.
Програма стажування складалась з трьох модулів:
    Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
У програмі модуля було розгянуто такі теми: «Вступ до курсу: цілі, процедури, графік роботи». «Міждисциплінарне навчання». «Мобільність студентів та працівників у Європейському Союзі».
    Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
Теми модуля: «Європейські системи вищої освіти». «Інтернаціоналізація вищої освіти».
    Модуль 3. Система вищої освіти в Європі (3-денний виїзний модуль в Кракові з проведенням міжнародної конференції).
Програма модуля включала такі теми: «IT-технології в навчанні: семінар», «Гейміфікація», «Візит до UCUE Campus», «Проект UEK HUB», «Мотивація студентів», «Робота з іноземними студентами», «Польська система вищої освіти на перехідному етапі – Законодавчі основи», «Польська система підготовки науковців, аналіз змін в системі під час перехідного періоду – класифікації польських ВНЗ та науково-дослідних інститутів».
Протягом кожного модуля відбувалися онлайн консультації, робота над проектами, підготовка та індивідуальна робота, круглі столи, панельні дискусії.
 
Лекторами стажування були:
Jacek Klich –доктор економічних наук, професор в університеті економіки в Кракові, співробітник Департаменту державного управління; Marek Benio – доктор економічних наук, професор в університеті економіки в Кракові, а також досвідчені викладачі Краківського економічного університету: Aneta Powroźnik, Anna Stanisławska-Mischke, Arutr Szczygieł-Ryss.
Навчання 1-го та 2-го модулів відбувалося англійською мовою. Модуль 3 – англійською з перекладом.
 
 
    Завершальними етапом стажування була польсько-українська Міжнародна науково-практична конференція «New Education». Examples of Participants (27 вересня 2019 р.) у м. Краків (Польща) на базі Економічного Університету. Яка проводилась за ініціативи «Європейської ліги професійного розвитку».
По завершенню навчання учасникам видано сертифікат Краківського економічного університету про проходження міжнародного стажування (120  годин).