Перунок Олександр Миколайович

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

 

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК
 
ЕКСПЕРТНА ДІЯЛЬНІСТЬ
 

Освіта:
   2006р.—2011р.       Навчання на денній формі в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, факультет технологічна та професійна освіта за спеціальністю «Професійне навчання. Промислове, громадське та сільськогосподарське будівництво». Отримано диплом бакалавра СМ №38478136 та спеціаліста СМ №41794332. Присвоєна кваліфікація – інженер-педагог будівельник промислового, цивільного та сільськогосподарського будівництва.

   2012р.—2013р.      Навчання на денній формі в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, факультет технологічна та професійна освіта за спеціальністю «Професійна освіта (Будівництво)».
Отримано диплом магістра СМ №45775453. Присвоєна кваліфікація – інженер-педагог, дослідник (будівництво).

Підвищення кваліфікації: через навчання в цільовій аспірантурі за спеціальністю 13.00.04 – Теорія і методика професійної освіти (Наказ про зарахування до аспірантури та докторантури Глухівського НПУ ім. О. Довженка № 403 від 28.10.2015р.), тема дисертаційного дослідження «Формування фахової компетентності майбутніх викладачів предметів будівельного профілю у процесі навчального проектування» затверджена Національною академією педагогічних наук України наказ № 320 від 23.03.2016р. 

Коло наукових інтересів: використання ІКТ у процесі підготовки майбутніх інженерів-педагогів будівельників; розвиток самопізнання студентів у галузі комп’ютерної графіки під час роботи з будівельною програмою проектування Auto CAD; 3D моделювання в програмному комплексі SCAD Office.